ایزوتانک کانتینر

ایزوتانک  (ISO tank) نوعی تانکر کانتینری فولادی است که برای حمل محصولات مایع فله  استفاده می گردد و از محبوبیت زیادی برخوردار است. ایزوتانک متشکل از یک  قاب کانتینری ۲۰ فوت است که یک تانکر درون قاب قرار گرفته است.

این شکل خاص قاب، مزایای کانتینر که قابل حمل توسط حمل نقل زمینی، ریلی و دریایی است  را به آن می دهد.
انواع مختلفی از ایزوتانک در بازار وجود دارد که  هر کدام برای هدف خاصی طراحی شده است.از تانکرهای کانتینری میتوان برای حمل تمام مایعات خطرناک و غیرخطرناک شامل گازهای مایع، مواد قابل اشتعال، مواد خورنده، مواد شیمیایی و سمی استفاده کرد.

شرکت خدمات کشتیرانی سپید بندر مکران مفتخر است خدمات خود را در زمینه حمل و نقل مواد شیمیایی توسط ایزوتانک کانتینر در ایران آغاز نموده و در این زمینه با شرکت های صاحب نام بین المللی بعنوان نماینده همکاری دارد، صادرات و واردات انواع محصولات شیمیایی، حمل و نقل داخل و دریایی و همچنین انبارداری از جمله خدمات قابل ارائه سرویس های همه جانبه، منظم، ایمن و سریع جهت حمل و نقل مایعات پتروشیمی اعم از صادراتی و وارداتی توسط ایزوتانک کانتینر می باشد.

دریافت و تحویل کالا در محل کارخانه و نیز در بنادر امکان پذیر بوده و خدمات ترانزیت داخلی و خارجی نیز قابل انجام است.

با توجه به تجربه چندین ساله شرکت در امر حمل و نقل مواد شیمیایی و آشنایی گسترده با شرکتهای دست اندرکار امر صادرات و واردات، بازاریابی محصولات مناسب جهت حمل با تانک کانتینر همواره در حال انجام بوده و سعی در جذب رضایت مندی کامل مشتریان چه در زمینه اقتصادی و چه در ابعاد لجستیکی از جمله اهداف اصلی شرکت می باشد. خدمات فورواردی از طریق شرکتهای همکار  معتمد و متخصص قابل ارائه می باشد بدین ترتیب که کالای مورد نظر شما اعم از کانتینری، فله ماشین آلات سبک و سنگین و سایر اقلام در مبدأ مورد نظر دریافت گردیده و در مقصد تحویل خواهد شد. خدمات حمل و نقل زمینی، دریایی، ریلی و هوایی، انبارداری کالا، انجام امور گمرگی و ترانزیت داخلی و خارجی کالا و امور اسنادی از جمله خدمات این شرکت می باشند.