درباره ما

کشتیرانی سپید بندر مکران
شرکت خدمات کشتیرانی سپید بندر مکران
متخصص در زمینه ارائه خدمات حمل و نقل دریایی و بندری به انواع کشتی های ایرانی و خارجی در بندر چابهار و بنادر دیگر ایران می باشد.
با توجه به توسعه و پیشرفت در صنعت پتروشیمی ایران سیاست شرکت بر مبنای گسترش روابط با صاحبان کشتی اجاره کنندگان و کارگزاران در زمینه حمل کیفی و تخصصی بارهای مایع و گازی به ایران و خارج از آن بنا شده است.

تیم های عملیاتی این شرکت متشکل از جوانان پرکار و پرتکاپو با پشتکار سخت و همچنین همکارانی با تجربیات با تجربیات فراوان و دانش تخصصی عمیق در این حوزه می باشند که به واسطه ی اندوخته های بسیار تجربی و عملی، دانش فراگیر و همکاری پیوسته با تیم های عملیاتی همواره قادر به پیشبرد تعهدات و برطرف ساختن هرگونه مشکل و یا پیچیدگی سخت، حساس و نفس گیر می باشند.

براساس تلاش های همه جانبه در امور بازریابی و سخت کوشی مسئولانه مدیریت و پرسنل در امر خدمات رسانی به کشتی های تحت نمایندگی به طیف وسیعی از کارفریان داخلی و خارجی، شرکت خدمات کشتیرانی سپید بندر مکران موفق گردیده چه از نظر تعداد کشتی های تحت نمایندگی و چه به لحاظ حجم محصولات صادراتی و وارداتی خصوصاً در صنعت پتروشیمی همواره پیشتاز و سرافراز باشد.